Dotacja Tarnowo Podgórne

 

 

Jesteś mieszkańcem gminy Tarnowo Podgórne? Możesz zdobyć 6000 zł dofinansowania do własnej elektrowni słonecznej. Skorzystaj z okazji i obniż rachunki za prąd prawie do 0 zł. Pomożemy Ci we wszelkich formalnościach.

  

Dotacja realizowana jest ze środków budżetu Gminy Tarnowo Podgórne zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Wysokość dotacji wynosi 50% kosztów przedsięwzięcia, jednak nie więcej niż 6000,00 brutto. Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym. Liczy się kolejność zgłoszeń. Wnioski niezakwalifikowane w tym roku ropatrywane będą w pierwszej kolejności w roku następnym.

 

Pomagamy na każdym etapie!

ZAJMIEMY SIĘ ZA CIEBIE WSZYSTKIMI FORMALNOŚCIAMI ZWIĄZANYMI Z POZYSKANIEM DOTACJI.

PRZYGOTUJEMY PROJEKT i WYBUDUJEMY DLA CIEBIE ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ (FOTOWOLTAICZNĄ).

 

Formularz kontaktowy
To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres email.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Rodzaj pokrycia dachowego (gdy chcemy umieścić panela na dachu) Dachówka Blachodachówka Blacha trapezowa Papa Dach płaski Nie wiem/nie jestem pewien
Interesuje mnie zakup Za gotówkę (uzyskaj dodatkowy rabat) nNa raty (preferencyjny kredyt ratalny) Z dotacją (jeżeli istnieje możliwość – zależnie od czasu i regionu)
Informacje o firmie uzyskałem z: Internet (Google) Internet (inne) Facebook Instagram Radio Targi Prasa Inne
Preferowany termin montażu 1-3 miesięcy 3-6 miesięcy Powyżej 6 miesięcy
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w marketingu PV Instalator Polska Grupa PVGE. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną o produktach Pv Instalator Polska Grupa PVGE.

* - Pola z gwiazdką są wymagane

Administratorem danych osobowych jest PV INSTLATOR POLSKA GRUPA PVGE. Podanie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne. Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu przedstawienia oferty handlowej. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Poprzez kliknięcie w przycisk "WYŚLIJ" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami nt przetwarzania danych osobowych.

WYCZYŚĆ WYŚLIJ
FORMULARZ KONTAKTOWY
ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ
Formularze messages
close
pvge-baner